poniedziałek, 15 lipca 2013

Czy wierzyć w magię?

Losy każdego z nas toczą się inaczej, powszechnie uważa się, że tego co mamy zapisane w gwiazdach nie da się zmienić możemy jedynie starać się unikać kłopotów i omijać jakieś napotkane przeszkody. A żeby poznać swoją przyszłość można posiłkować się wróżbami. Pozostaje jednak pytanie czy warto jest wierzyć w magię? Czy rzeczywiście stawianie kart tarota lub wróżenie z fusów pozwoli nam spojrzeć w przyszłość?
Niektóre osoby bardzo w to wierzą i nie wychodzą z domu bez przeczytania horoskopu w gazecie.Oczywiście nie można popaść w przesadę, do wszystkiego trzeba podchodzić ze zdrowym rozsądkiem. A jeśli już chcemy do tej kwestii podejść bardziej poważnie to zamiast czytać horoskopy z gazet i zamiast dzwonić na jakieś infolinie warto jest chociaż raz wybrać się do wróżki z prawdziwego zdarzenia. Dzięki temu będziemy mieli możliwość sprawdzenia na własnej skórze jak to działa i dowiemy się czy jest to prawdziwe wróżenie, czytanie z kart i rozszyfrowywanie naszej daty urodzenia pod względem astrologicznym czy jest być może w tym duża dawka psychologii i umiejętność wróżek czytania z naszych reakcji.

Jeżeli poruszamy już takie tematy to nie można zapomnieć o jeszcze jednej kwestii jest nią magia i czarowanie. Wielu z nas na pewno nie jeden raz było na takich pokazach, jednak siedząc na widowni ciężko jest się przekonać czy to co robi magik jest prawdziwą sztuczką magiczną czy tylko dobrze wytrenowanym trikiem.

Ja radzę wszystkim podchodzić do tego ze zdrowym rozsądkiem, a wtedy możemy naprawdę dobrze się bawić przy jakichś wróżbach czy przy oglądaniu pokazów magicznych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz